Menü
Sepet

BLOG RSS Beslemesi

31 Aug MODERNİTE VE ERKEK AYAKKABILARI
0 726
Ortaçağ döneminde yeni ayakkabılar yalnızca küçük bir aristokrat seçkinleri ve zengin tüccarlar için mevcuttu. Bununla birlikte, Britanya'da hemen hemen tüm yoksulların bir tür ayakkabı giydiği görülü..
31 Aug GİYSİNİZE EN UYGUN RENKTE AYAKKABILAR
0 386
Doğru giysi renk kombinasyonlarını uygulamak, görünümünüzü büyük ölçüde iyileştirebilir. Sadece doğru renkleri bir araya getirerek dengeli ve eksiksiz bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu nedenle, tarzı..
31 Aug AKSESUARLARINIZ İÇİN EN İYİ RENKLER
0 333
Erkek takıları için en iyi renkler, daha çok hangi renklerle çalışacakları ve renklerin kendileri hakkındadır. Çoğu erkek takısı siyah, kahverengi, altın, gümüş veya bronz olarak sıralanır. Neyse ki t..
31 Aug 2021 YENİ SEZON TREND RENGİ
0 249
İster inanın ister inanmayın, 2021 yaklaşıyor ve yeni bir başlangıç ​​için umudumuz da öyle. Herhangi bir gün size bu olanağı sunsa da yeni yılla ilgili toplu bir sıfırlama gerektiren bir tutum vardır..
31 Aug ERKEKLER İÇİN SANDALET
0 272
Sandaletlerin aslında bilinen ilk ayakkabılar olduğunu bilmiyordunuz ve en eskileri geçen yüzyılda otuzlu yıllarda ABD federal eyaleti Oregon'daki  Folt Rock mağarasında bulundu. Doğal malzemeden, dah..
31 Aug SANDALET REHBERİNİZ
0 262
Yüzünüzdeki güneşten ve kumsalda bıraktığınız ayak izlerini izlemekten daha iyi bir his yoktur. Havalar ısınınca hepimizin ihtiyacı olan bir ayakkabı modeli varsa o da sandalettir. Sandaletler, güneşi..
31 Aug SANDALET SEÇERKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ?
0 240
Bu soru, duyduğumuz en popüler sorulardan biri. Sandaletleriniz birkaç farklı nedenden dolayı ayaklarınızı incitiyor olabilir. Yaz sandaletlerinizi seçerken ayaklarınızın ısı nedeniyle şişeceğini, nor..
31 Aug YAZ AYAKKABILARININ OLMAZSA OLMAZI
0 245
Dışarısı sıcak olabilir ve daha kolay bir seçim olduğu için parmak arası terliklerinizi her yaz kıyafetinizle giymek cazip gelebilir. Bununla birlikte, moda ayakkabılar söz konusu olduğunda seçenekler..
31 Aug AYAK AĞRISININ NEDENLERİ
0 248
Ayak parmakları, topuklar, ayak bilekleri ve kemerlerdeki ağrı, özellikle kronik olduğunda, yaşam kalitenizi gerçekten düşürebilir. Sorunun köküne inmek, sorunu çözmenin ilk adımıdır. Peki, ayak ağrıs..
31 Aug AYAKKABI SATIN ALIRKEN BAKMANIZ GEREKEN İPUÇLARI
0 255
Ayakkabının çıkarılabilir iç tabanı var mı? Eğer bir bunyonunuz varsa, ayakkabının üst kısmının bunun üzerinde çok sıkı olmadığını ve ayrıca bunyon bölgesinde dikiş olmadığını kontrol edin. Deri, buny..
31 Aug AYAKLARINIZ İÇİN SAĞLIKLI AYAKKABILAR
0 240
Sağlıklı ayakkabılar satın aldığınıza inanıyorsunuz, ancak ayaklarınız hala ağrıyor mu? Peki gerçekten sağlıklı ayakkabılar satın alıyor musunuz ve daha da önemlisi ayaklarınız için doğru beden ve şek..
31 Aug DİNLENDİREN AYAKKABILAR NELERDİR?
0 241
Atletizm, voleybol, futbol, yürüyüş ve hatta iş yerinde olsun, performansı artırmak ve yaralanmaları önlemek için özel bir ayakkabı olması gerekmektedir. Peki spordan sonra veya işte uzun bir günün ar..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)