Erkek takıları için en iyi renkler, daha çok hangi renklerle çalışacakları ve renklerin kendileri hakkındadır. Çoğu erkek takısı siyah, kahverengi, altın, gümüş veya bronz olarak sıralanır. Neyse ki tarzınız için bu renkler hemen hemen her şeyle uyumlu.

 

Kıyafetiniz için doğru aksesuarı seçerken renk dengesini göz önünde bulundurun. Örneğin, gümüş, kırmızı gibi daha cesur bir renkle muhtemelen altının yapacağından daha iyi gidecektir. Kolay bir numara, aksesuarlarınızı ayakkabınızdaki toka veya kemerinizin rengi gibi şeylerle eşleştirmektir. Bu, aşırıya kaçmadan renk şemasına ince bir görünüm oluşturur.

 

En Moda Erkek Saat Renkleri

Akla gelebilecek her renk bir saatte temsil edilmiştir. Bu yüzden aynı renk eşleştirme kurallarını burada da uygulayın. Gümüş, altın ve siyah gibi klasik renkler en çok yönlü olma eğilimindedir.

 

Kravatım Ne Renk Olmalı?

Kravat renginizi seçmek, giydiğiniz gömleğin rengine bağlıdır. Kravatlar piyasadaki en çeşitli ürünlerden biridir. Harika bir kravat bulmak, renk anlayışınıza geri döner. Gelin bu konuya biraz dalalım.

 

Düz Renk Gömlek ile Hangi Kravat Eşleşir?

İlk olarak, düz renk elbise gömlekleri kombinlemek daha kolaydır. Renkleri sade ve hoştur. Yani senin işin bu görünüme biraz hayat katmak. Bu, renkleri zıtlaştırmak anlamına gelir. Açık renk bir gömlek tercih ediyorsanız, daha koyu renkli bir kravat tercih edin.

 

Desenli kravatlar da oldukça şık duracaktır. Temel olarak gömleğiniz renk açısından oldukça basit olduğundan, mükemmel bir şekilde göze çarpan desenli bir kravatta birden fazla renk ekleyin.

 

Desenli Gömlekle Hangi Kravat Eşleşir?

Bu biraz daha zor. Desenli gömlekler birden fazla renk içerir, yani kravatınızın hepsiyle kusursuz bir şekilde eşleşmesi gerekir. Bu nedenle düz renk bir kravat tercih etmelisiniz. Bu, odağı gömleğe kaydırır ve çakışmaz. Kravatınız desendeki renklerden biriyle eşleşiyorsa, daha da iyi görünmenize olanak sağlar.