Menü
Sepet

Hakkımızda

Kurulduğu yıldan günümüze kadar yurt içi ve yurtdışında ayakkabı sektöründe başarılı faaliyetler gösteren ÇELİK SANDALET firmamız ayakkabı alanında yaptığı yatırımlar ve sahip olduğu teknoloji ile sektöre bir de RUNTEEL markasını kazandırmıştır. Ürün kalitemizle, destek ve satış sonrası hizmetlerimizle %100 müşteri memnuniyeti sağlamak için çalışmaya devam ediyoruz.

Modaya bakış açısı ve çizgisi ile fark yaratan ürünlerimizi ulusal ve uluslararası sularda, sektörde en çok tercih edilen markalar arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. ÇELİK SANDALET, hareket için tasarlanmış uyumlu, akıcı ve ultra hafif parçalarla kinetik bir zarafeti keşfeden cesur, ikonik koleksiyonlar sunar. Koleksiyonlarımızın her biri farklı renk ve modellerle sizlere geniş bir ürün yelpazesi sunar.

ÇELİK SANDALET olarak sağlıklı ve çeşitlendirilmiş yüksek kaliteli ürünleri siz değerli müşterilerimize en hızlı ve en güvenilir şekilde tedarik etmeye devam ediyoruz. Üretimin her aşamasındaki faaliyetlerimizi, sistemsel uygulamalarımızı ve düzenlemelerimizin gerekliliklerini daima yerine getirerek sağladığımız ürün ve hizmetlerde; müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya devam ediyoruz.

Yenilik ve kalite alanlarındaki uzun süreli deneyimlerimiz sayesinde profesyonel dengeyi kurarak ayakkabı ürünlerinde şıklık ve konforun bir arada olabileceğini tüm dünyaya kanıtladık.

Asırların getirdiği tecrübe ve bilgi birikimimizle farklı yaşam tarzlarına uygun özgün tasarım kalitesi ve marka kimliği ile öne çıkan lider ayakkabı markası olmaya devam ediyoruz.

Müşteri geri bildirimlerini etkin bir şekilde yöneterek, ar-ge çalışmalarımızı doğru hedeflere yönelterek ürünlerimizi zenginleştirmek ve inovatif çözümler üreterek kaliteli hizmet anlayışını benimsiyoruz.

 

VİZYONUMUZ

Sektörde Türkiye ve dünya pazarında tüketicinin değişen ihtiyaçlarına yönelik inovatif ve yenilikçi çözümler sunarak, deri ayakkabıda öncü bir marka olmaktır.

MİSYONUMUZ

Sürekli gelişen teknolojimiz, eğitimli ve deneyimli kadromuzla kaliteli, hızlı, uygun fiyatlı, çevreci ürün çözümleri yaratmak ve bizimle çalışan tüm paydaşlarımıza değer katmak için varız. Deri ile modayı kusursuz bir uyumla birleştirerek, sunduğu ürün ve hizmet yaklaşımları ile müşterisine keyifli ve şık bir deneyim yaşatmaktır.

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

·        ÇELİK SANDALET olarak sürdürülebilir bir dünya için çalışıyoruz ve üretimlerimizde çevreye dost teknolojiler kullanıyoruz.

·        Çevre Politikamızın Temel İlkeleri:

·        Çevre Kirliliğini kaynağında tespit ederek kirliliği en aza indirgemek.

·        Çevresel etkileri minimize etmek ve çevresel performansı sürekli iyileştirmek.

·        Doğal kaynakları verimli kullanmak.

·        Faaliyetlerimizin tamamında insan sağlığına ve çevreye zarar vermeyen ürünleri kullanmaktır.